Lepidlo, ANITAS, 60 ml, 1 kus

Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: PVA 22171 - EAN 5038041221714
56 Kč / ks 46,28 Kč bez DPH
Lepidlo, ANITAS, 60 ml, 1 kus
Lepidlo, ANITAS, 60 ml, 1 kus
Opět naskladněno

DO lepidlo ANITAS 60ml PVA 

Vhodné i na decoupage. PVA lepidlo na bázi polyvinyl acetátu. Lepidlo je hustší než běžná lepidla na papír a papír se tedy nedeformuje vlivem vlhkosti tolik jako u jiných lepidel. Stačí nanést velmi tenkou vrstvu a výborně drží a rychle schne. Po zaschnutí je průhledné a mírně elastické.

Praktické balení se špičkou. Špičku není třeba stříhat! Otevřete uzávěr a odlepte jisticí fólii. Po použití lepidlo zavřete víčkem, aby nevysychalo. Pokud lepidlo ve špičce zaschne, propíchněte špičku šídlem.

Výborné při práci s dětmi - snadno se dá umýt i z oděvu mýdlovou vodou. Při zasažení očí, či vlasů vypláchněte velkým množstvím vody.

Lepidlo je ideální pro ruční práce, po zaschnutí je průhledné a mírně elastické. Lepidlo má přesný hrot pro jemné použití, který není třeba stříhat. Otevřete uzávěr a odlepte jisticí fólii. Lepidlo aplikujte na suchý, čistý lepený povrch a slepované části k sobě důkladně přitiskněte. PVA lepidlo je vhodné na papír, dřevo, pěnovou gumu textil a jiné materiály. PVA lepidlo není voděodolné - není vhodné na textil, který by se měl prát.

 
Při zasažení očí, či vlasů vypláchněte velkým množstvím vody.
Nevhodné pro děti do 3 let.
 
Cena za jeden kus.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: