Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 368 hodnocení
5
357x
4
5x
3
1x
2
1x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

IC Avatar autora Iveta Chocenská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2026
Super tričko, moc se líbilo
EB Avatar autora Eva Benešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2026
Hezké
JM Avatar autora Jana Machová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.10.2026
LS Avatar autora Lenka Sobotková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.9.2026
Můj oblíbený obchod, vždy mají vše co potřebuji. Děkuji.
VK Avatar autora Věra Kopecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.9.2026
MH Avatar autora Marie Henčlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.9.2026
Vše OK
IŠ Avatar autora Irena Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.9.2026
Jsem maximálně spokojená, obrázky veliké,krasne dělané, uz se těším az je dám vnoucatum na vanoce.
AM Avatar autora Andrea Miklikova Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 21.9.2026
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.9.2026
Vše v naprostém pořádku, skvělá domluva, bleskové dodání, obchod vřele doporučuji
JČ Avatar autora Jana Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.9.2026
Doporučuji, rychlé dodání,výborná komunikace
VK Avatar autora Věra kučerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.9.2026
Spolehlivost rychlé doručení velmi spokojena
JK Avatar autora Jarmila Karlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.9.2026
IC Avatar autora Iveta Chocenská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.9.2026
DZ Avatar autora Dana Zedníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.9.2026
JK Avatar autora Jiřina Košařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.9.2026
EK Avatar autora Elena Kraftová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.9.2026
EB Avatar autora Eva Bělehradová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2026
Kvalitní zboží, rychlé doručení a příznivé ceny
ŠB Avatar autora Šárka Brozova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2026
Jsou krásné 🌟
AM Avatar autora Alena Mrkvicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.9.2026
Super doporučuji
DP Avatar autora Diana Příkrá Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 4.9.2026
Tričko je moc pěkné,akorát nesedí velikost,musela jsem objednat větší

Ovládací prvky výpisu

370 položek celkem