Velkoobchodní spolupráce a podmínky

Pro zobrazení velkoobchodních cen je nutné se zaregistrovat v pravém horním rohu ikonka " Registrace".

 Po otevření okna kliknete na „Typ zákazníka“ zvolte "B2B registrace" a vyplňte, přihlašovací jméno a heslo a údaje povinné. Přihlašovací e-mail a heslo které budete používat při každém přihlašování na e-shop. Po vyplnění a zadání hesla odsouhlasíte obchodní podmínky a udělíte souhlas se zpracováním osobních údajů, případně souhlas se zasíláním informací o dění na e-shopu.

Tlačítkem s nápisem „Registrovat se“ vám systém odešle informaci o registraci na e-mail a ihned Vás přesměruje do Vašeho osobního nastavení účtu. Zde vyplníte veškeré potřebné údaje, jako jsou adresy: fakturační a doručovací, telefon atp. Hvězdičkou jsou označeny povinné údaje, bez vyplnění těchto políček vám systém nedovolí registraci dokončit. Nyní by mělo být vše hotovo, 
jenom vyčkejte na potvrzení o přidělení velkoobchodního ceníku - bude zaslán na Váš e-mail ( cca do 24 hodin). V případě, že spěcháte a nechcete čekat, tak nám zavolejte a my Vám ihned přidělíme velkoobchodní ceník a můžete nakupovat. Volejte na 777 873 947.

 Kupní cena je sjednána na základě ceníku prodávajícího, který je platný v den, kdy kupující objednává zboží. Standardně je cena stanovena bez DPH i s DPH.
Zboží je expedováno od pondělí do pátku prostřednictvím přepravní společnosti PPL nebo Česká pošta a Balíkovna s doručením do 2-3 pracovních dnů od odeslání.

Novým zákazníkům je zboží zasíláno na dobírku, a po 3 objednávkách může být zasláno na fakturu se splatností 14 dnů. Jakmile zákazník fakturu neuhradí ve stanovené lhůtě, bude mu zboží zasíláno pouze na dobírku.

Doběrečné zásilky je možno uhradit přepravci hotově nebo prostřednictvím platební karty.


Pokud hodnota odeslané objednávky nedosáhne 2.500,-Kč s DPH , je přeprava zpoplatněna částkou 145,- Kč s DPH u PPL, Česká pošta a 89 Kč s DPH u Balíkovny, nad tuto hodnotu je přeprava zdarma. Minimální hodnota objednávky není stanovena. Registrovaný zákazník nemá žádnou povinnost pravidelně odebírat zboží. Zboží může odebírat dle vlastního uvážení.

Vlastnické právo k dodávanému zboží přechází na kupujícího až okamžikem zaplacení celé kupní ceny.
Prodávající nese odpovědnost za riziko ztráty, zničení nebo poškození zboží během přepravy ke kupujícímu. Kupující je povinen překontrolovat při převzetí stav zásilky, neporušenost obalů. V případě pochybnosti o poškozenosti zásilky je kupující oprávněn zásilku nepřevzít. Dojde-li k újmě na zboží během přepravy a kupující tuto skutečnost zjistí při předání přepravcem, posečká s převzetím, ihned kontaktuje prodávajícího a dohodne se na dalším postupu. 

V případě otázek ohledně sortimentu, registrace a upřesnění spolupráce nás kontaktujte na e- mail : mykreative@seznam.cz nebo volejte na +420 777 873 947. (Po - Pá : 8:30-14:30)

Naši obchodní zástupci Vás rádi navštíví se vzorníky našeho sortimentu. Vše vysvětlí a u některých výrobků si osobně můžete vyzkoušet jejich kvalitu. S naším sortimentem se nebudete nudit. Každý týden přibývají novinky, jak v oblasti kreativity, tak i v galanterii.

Těšíme se na spolupráci.