D39, Dřevěné výřezy, sada k dotvoření, Sáňky 6x2,3cm

Dostupnost Skladem (62 balení)
Kód: 8595690122863
15 Kč / balení 12,40 Kč bez DPH
D39, Dřevěné výřezy, sada k dotvoření, Sáňky 6x2,3cm

Sada obsahuje 5 ks dřevěných výřezů z topolové překližky.Velikost: 6x2,3cm

Cena za 1 sadu. Sada je rozložena na části je nutno ji složit. 

Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj. Výřez z topolové překližky o síle 3 mm k vlastnímu kreativnímu tvoření. K dotvoření výřezu můžete použít různé materiály a barvy - ubrousky, papíry, textil, akrylové či vodové barvy, pastelky atd.

Sada s dřevěným výřezem z topolové překližky. Práce s dřevěnými výřezy je ideální i pro děti, které se při práci skvěle vyřádí. Práce s kreativními sadami je ideální pro děti, které se při práci skvěle vyřádí a rozvíjí jemnou motoriku, smysl pro pracovní postup, trpělivost a podporuje tvořivé myšlení. Výrobek je po dokončení určen pouze k dekoraci.

Děti si vybarví výřez pomocí pastelek, akrylových či vodových barev. Po vybarvení stačí už jenom nalepit magnet nebo špejli a je hotovo! Vytvoří si tak svůj jedinečný příběh. Ve fantazii se meze nekladou.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: